با توجه به آنکه ضرورت تولید و اشتغال دانش‌بنیان در تمامی ساختارهای فناورانه از جمله صنعتی، کشاورزی و … احساس شده است و مقام معظم رهبری هم در سال‌های اخیر به درستی و مکرراً به این موضوع اشاره داشته‌اند تا جایی که حتی در نام‌گذاری شعار سال‌های اخیر هم به این موضوع اشاره نموده‌اند؛ تیمی متشکل از دانشگاهیان متعهد با همکاری مرکز رشد دانشگاه خوارزمی و حمایت نهادها، مؤسسات، شرکت‌ها و دستگاه‌های متولی تصمیم به برگزاری سلسله رویدادهای حامی گرفتند.

در این میان شرکت منظومه اندیشه خالقی با اخذ مجوز شتابدهی به شماره ۱۳۰۰۵۷ از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران که تمامی مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه نشر دیجیتال و همچنین برگزاری سمینار و همایش و رویدادهای مرتبط در داخل و خارج از کشور را از دستگاه‌های متولی دریافت کرده است؛ به عنوان بازوی اجرایی رویداد و مرکز رشد دانشگاه خوارزمی به عنوان بازوی علمی این رویداد انتخاب شدند. مشاورین و منتورهای شرکت مشاورین مدیریت رهیاب مدیر پویا و مرکز آموزش و مشاوره کسب و کار ره‌یار هم در این رویداد وظیفه حمایتی منتورینگ و مشاوره عمومی از همه تیم‌ها را بر عهده گرفتند.

کلیه اقشار جامعه که فعالیت اقصادی مبتنی بر دانش و فن داشته یا دارند، به ویژه فعالین صنعتی، کشاورزی، واحدهای تولیدی، اعضای هیئت‌علمی، دانشجویان، تیم‌های استارتاپی، واحدهای فناور و خلاق، شرکت‌های دانش‌بنیان و به‌طورکلی هر تیم کسب‌وکاری که طرح ارائه شده آن‌ها از مرحله تحقیقات اولیه و فاز پژوهش عبور کرده و از ایده خام به محصول رسیده است، می‌توانند در رویداد حامی شرکت کنند.

با توجه با ماهیت رویداد که حمایت‌گری است، هیچ رده‌بندی در انتهای این رویداد انجام نخواهد شد. حمایت‌های ارائه شده در هشت دسته‌بندی تسهیل در دریافت مجوز، حمایت‌های زیرساختی، حمایت‌های منجر به استقرار فیزیکی، حمایت‌های مالی و شتاب‌دهی، مشاوره‌های مدیریتی و برندینگ، تسهیل فرآیندهای زنجیره‌ی ارزش کسب‌وکار، آموزش و مشاوره بازاریابی و فروش و آموزش و مشاوره بازرگانی و صادرات است.

دکتر کامبیز خالقی
رییس شورای سیاست‌گذاری

فعال فرهنگی اقتصادی

رییس هیئت مدیره هولدینگ فرهنگی آموزشی ادب و دانش ماخ

دکتر سید حسین حسینی لواسانی
دبیر علمی رویداد حامی

دبیر انجمن علمی بتن ایران

رییس مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه خوارزمی و مشاور توسعه‌ی کسب و کار

یاشار بهمند
دبیر اجرایی رویداد حامی

متخصص حل مسائل کسب و کار

رییس هیئت مدیره شرکت مشاورین مدیریت رهیاب مدیر پویا